Lanbide Heziketako Institutu Publikoen Elkartea

Ate Irekiak 2019

ATE IREKIEN EGUTEGIA

 

  • LEIZARAN INSTITUTUA (Andoain)

Maiatzak 8, 15:00-18:00

*Beste edozein egunetan aurretik zita emailez  edo telefonoz 943 899259 adoztuta.

 

  • ARETXABALETA LANBIDE ESKOLA LHII (Aretxabaleta)

Maiatzak 15, 18:30 

 

  • IES IZARRAITZ LANBIDE HEZIKETA BHI (Azkoitia)

Apirilak 3, 09:00-20:00 

  

  • MIGUEL ALTUNA LHII (Bergara)

Maiatzak 16, 18:30 

  

  • EASO POLITEKNIKOA LHII (Donostia)

Maiatzak 8, 15:15-16:00-17:00

Maitzak 22, 15:15-16:00-17:00 

 

  • ZUBIRI-MANTEO BHI (Donostia)

Administrazioa: Maiatzak 15, 17:30

Merkataritza: Maiatzak 15, 18:30

Informatika: Maiatzak 16, 17:30

Turismoa: Maiatzak 16, 18:30

 

  • ARMERIA ESKOLA LHII (Eibar)

Maiatzak 9, 18:00 

 

    • UNI EIBAR-ERMUA BHI (Eibar)

    Maiatzak 18, 10:00-13:00 

     

    • MEKA LANBIDE ESKOLA LHII (Elgoibar)

    Maiatzak 10, 09:00-19:00 

     

    • IMH MAKINA ERREMINTA LHII (Elgoibar)

    Aprilak 6, 11:00

    Maiatzak 18, 11:00

    Maiatzak 22, 18:00 

     

    •  DON BOSCO LHII (Errenteria-Tolosa)

     - Don Bosco Eraikuntzan (Errenterian):

    Maiatzak 16, 18:30

    Maiatzak 18, 10:00-13:30 (DB-Sariekin batera)

     

    - Paper Eskola Eraikuntzan (Tolosan):

    Maiatzak 15, 18:30

     

    • GIZARTE BERRIKUNTZAKO LHII (Hernani)

    Apirilak 10, 18:00

    Maiatzak 9, 18:00

    Maiatzak 18, 11:00

     

    • EAGI LHII (Lasarte)

    Martxoak 30, 10:00-13:00

    Maiatzak 8, 15:00-19:00

    Maiatzak 11, 10:00-13:00

    *Beste edozein egunetan aurretik zita telefonoz adoztuta 943 569 222. 

     

    • MUTRIKU BHI (Mutriku)

     

    • KARDALA LHII (Mutriku)

    Maiatzak 8, 15:30-19:00

    *Beste edozein egunetan aurretik zita telefonoz adoztuta 943 607 137.  

     

    •  BIDASOA LHII (Irun)

    Maiatzak 6: Erdi Maila

    Maiatzak 7: Goi Maila

    *Beste edozein egunetan aurretik zita telefonoz adoztuta 943 666 010.  

     

      • PLAIAUNDI BHI (Irun)

      Maiatzak 29:

      -18:00 Erdi Maila

      -18:30 Goi Maila 

       

      • OIANGUREN BHI (Ordizia)

       

       

      • R.M. ZUAZOLA-LARRAÑA BHI (Oñati)

      Maiatzak 8, 18:30

         

        •  NAUTICO PESQUERO DE PASAIA-BLAS DE LEZO BHI (Pasaia)

        Maiatzak 4, 11:00 

         

        • TOLOSALDEA LHII (Tolosa)

        Otsailak 20, 17:00-20:00

         

        • USURBIL LHII (Usurbil)

        Maiatzak 11 eta 18, 11:00

        Maiatzak 15, 18:00 

         

        • CIFP MONTE ALBERTIA LHII (Zarautz)

        Maiatzak 10, 18:00 

         

        • FRAISORO ESKOLA BHI (Zizurkil)

        Maiatzak 8, 16:00

        Maiatzak 11, 11:00 

         

        •  ZUMAIA BHI (Zumaia)

        Maiatzak 17, 16:00-20:00

        Maiatzak 24, 16:00-20:00

          kutxa.jpgjaurlaritza.jpgaldundia.jpgfp.jpg